Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı

Ebru Şallı’dan yürek yakan sözler

Ebru Şallı’dan yürek yakan sözler

Ebru Şallı’dan yürek yEbru Şallı’nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz sene 16 Nisan’da 2 yıldır mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenilerek hayatını kaybetmişti. Oğlunun ölümüyle yıkılan Ebru Şallı, vefatın 1. yıldönümünde herkesi derinden etkileyen paylaşımlar yaptı.

Pars’ın bebeklik fotoğraflarını paylaşan Şallı, ardından oğlu ile arasında geçen bir konuşmanın da videosunu yayınladı. Videoda Pars’ın “Benim güzel anneciğim, ben seni kristalden daha çok seviyorum. Sen benim sahip olduğum en değerli şeysin” dediği duyuluyor. Ebru Şallı, oğlunun uyurken çekilen fotoğrafını ise “Meleklerin uyuduğuna şahit oldum” notuyla paylaştı.

Oğlunun oyun oynarken çekilen bir fotoğrafını daha paylaşan Ebru Şallı “Masumiyet zirvesi Ponçiğim. Gözlerine bir bakar mısınız lütfen koca bir dünya var orda. 1 yıl değil 100 bin yıl da geçse Ponçik hep benimlesin! Çok şanslıyım senin gibi bir meleğin annesi oldum ben. Bana gönderdiğin tüm işaretlere, simgelere, Pars yazısı gördüğüm her yere ve o eşsiz herkesin unutamadığı kokunu bana zaman zaman duyurduğun için sana teşekkür ediyorum. Senakan sözler

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir