Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı

Tatar:Partimin adayıyım ve UBP’li olmaktan onur duyuyorum

Tatar:Partimin adayıyım ve UBP’li olmaktan onur duyuyorum

Ulusal Birlik Partisi’nin (UBP)kitle toplantıları devam ediyor.

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı, Başbakan Ersin Tatar, kitle toplantıları çerçevesinde dün akşam Beyarmudu köyünde halkla biraraya gelecek.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan gecede ilk olarak UBP Gazimağusa İlçe Başkanı Olsan Oran konuştu.

Oran UBP’nin hak ve çıkarları için canla başla çalıştıklarını belirterek, vatan, millet ve bayrağa sahip çıkarak bu çalılmalarının süreceğini kaydetti.

Oran, zamanın önümüzdeki süreçte Başbakan Tatar’ın etrafında kenetlenme zamanı olduğunu vurgulayarak, bu birlik ve beraberliği kimsenin bozmasına izin vermeyeceklerini ifade etti.

UBP Genel Sekreteri Hamza Ersan Saner de konuşmasına “birlikteyiz-biriz-bütünüz” sözleriyle başladı ve yakın zamanda ölüm yıldönümü olan toplum liderleri Rauf Denktaş ve Dr.Küçük’ü saygı ve rahmetle andı.

Saner,4’lü koalisyon hükümetinin yaptığı icraatlara atıfta bulunarak UBP’nin ise ekonomik istikrarı sağlayan başarılı çalışmalar ortaya koyduğunu ifade etti.

Ülkenin geleceği için UBP olarak ülkeyi layık olduğu yere taşıma gayreti içinde olduklarını belirten Saner,bu bağlamda yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Tatar’a tam destek vereceklerini kaydetti.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir