En Ust

19 Temmuz 2024

Menü Altı
Menü Altı

Vatan Şaşmaz’ın eşinden ilk açıklama

Vatan Şaşmaz’ın eşinden ilk açıklama

İstanbul’da cinayete kurban giden sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz’ın dört aylık hamile eşi Yasemin Adalı Şaşmaz ilk kez açıklama yaptı.

Yasemin Şaşmaz, eşinin ölümünden duyduğu acıyı ifade ettiği yazısında, medyadan da yapılacak haberler ve yayınlanacak görüntülerin içerikleri ile ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesini, dedikodulara prim verilmemesini istedi.

Vatan Şaşmaz’ın 2015 yılında evlendiği dört aylık hamile eşi Yasemin Adalı Şaşmaz, cinayetin ardından basın kuruluşlarına bir açıklama gönderdi.

Yasemin Adalı Şaşmaz’ın açıklaması şöyle:

“Sevgili eşim, bebeğimin babası, karakteri, güleryüzlülüğü, adamlığı, iyi kalpliliği, hiç bozmadığı çizgisiyle tüm Türkiye’nin ve hepinizin çok sevdiğini bildiğim; bir çoğunuzun mesai arkadaşlığı yaptığınız Vatan Şaşmaz’ın ardından hepinizin benden bir açıklama beklediğinin bilincindeyim.

Gerek konunun hassasiyeti, gerek yaşadığım tarifsiz acı ve hissettiklerim dolayısıyla söyleyecek çok fazla sözüm olamıyor maalesef. Söyleyebileceğim ve bildiğim tek şey; en değerli varlığım eşim Vatan’ın, her zaman kalbimde, her zaman bizimle olacağıdır…

Öncelikle hepinize cenaze boyunca gösterdiğiniz anlayıştan dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonraki dönemde de, başta doğacak bebeğimiz, sonrasında ben, ailem, Safiye annem ve de Vatan’ın anısına olan saygınızdan ve sevginizden dolayı anlayışınızın devam etmesini diliyorum.

Yapılacak haberler ve yayınlanacak görüntülerin içerikleri ile ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesindeki tutumunuzu devam ettirmeniz, asılsız haberlere, dedikodulara prim vermemeniz, bu zor dönemde de bize verebileceğiniz en büyük destek olacaktır.”

(Kaynak: NTV)

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir