En Ust

13 Temmuz 2024

Menü Altı
Menü Altı

Uyuşturucudan 5 tutuklu

Uyuşturucudan 5 tutuklu

Polis, dün yaptığı uyuşturucu operasyonlarında 5 kişiyi tutukladı.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Lefkoşa’da şüpheli görülen  M.İ.B.’nin (E-24) üzerinde yapılan aramada yaklaşık 1 gram ağırlığında uyuşturucu madde bulundu. Bahse konu şahıs yanında bulunan M.F.Ö.(E-22) ve meseleyle bağlantısı olduğuna inanılan M.F.D. (E-25), B.Ç. (E-27) ile A.B. (E-32) göz altına alındı.

Yürütülen ileri soruşturmada, meseleyle bağlantısı olduğu görülen M.F.D.’nin (E-25)üzerinde, aracında ve Girne’deki evinde yapılan aramada ise yaklaşık 0.5 gram ağırlığında uyuşturucu madde, içerisinde tütünle karışık uyuşturucu madde olan 2 sigara ve bir hassas terazi;  B.Ç.’nin(E-27) Gazimağusa’daki ikametgahında yapılan aramada ise yaklaşık 120 gram ağırlığında uyuşturucu madde, yaklaşık 2 gram ağırlığında tütünle karışık uyuşturucu madde ve içlerinde uyuşturucu madde olduğuna inanılan 7 sarma sigara izmariti ile bir hassas terazi ve 500 TL nakit para bulundu.

Uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve terazilere polis tarafından el konulurken, olay hakkındaki soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir