En Ust

20 Haziran 2024

Menü Altı
Menü Altı

Şıklık ve Fonksiyonelliği Buluşturan YARGICI Mağazası Kıbrıs Lefkoşa’da

Şıklık ve Fonksiyonelliği Buluşturan YARGICI Mağazası Kıbrıs Lefkoşa’da

 

Giyimden aksesuara, dekorasyondan ayakkabı ve çantaya kadar geniş koleksiyonlarıyla ilham verici ayrıntılarla donatılmış bir yaşam biçimi sunan YARGICI, Kıbrıs Lefkoşa’da mağazasını açıyor. YARGICI Lefkoşa mağazasında Yargıcı ana koleksiyonuna ilave olarak seçkin ayakkabı ve çanta ürünlerini barındıran Yargıcı Essentials Koleksiyonu ve dünyanın dört bir yanından özenle seçilen eşsiz ev ürünleri koleksiyonu Homeworks ile Yargıcı hayranlarının hizmetinde.

Her sezon, hazır giyimden aksesuara, ayakkabı çantada dekorasyona kadar geniş koleksiyonlarıyla bir yaşam biçimi sunan YARGICI, şık, özgün ve fonksiyonel tasarımlarıyla Kıbrıs Lefkoşa’da ilk mağazasını açarak, müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.

 

Mobilya sektöründe yarattığı önemli değerlerin ardından şimdi yatırımlarıyla yeni sektörlere yönelen Amber Ciddi’nin moda sektöründeki ikinci yatırımı Yargıcı oldu. Yargıcı markasının zamansızlık ve kaliteyi merkezine koyan felsefesinden etkilendiğini söyleyen Amber Ciddi bu değeri Kıbrıs’taki tüketicilerle buluşturuyor olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

 

YARGICI mağazası, özenle seçilmiş geniş ürün yelpazesi ile müşterilere sıra dışı bir alışveriş atmosferi sunarken; kaliteli işçilik ve zamansız tasarımları ile göz alıcı bir şıklığın kapılarını aralıyor. Bu mağaza, rahatlığı ve sadeliği ön plana çıkararak hayatın her alanında kullanılabilecek tasarımları sayesinde her zaman beğenilen mağaza dekorasyonuyla bölgenin en dikkat çeken mağazalarından biri olacak.

 

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir