En Ust

20 Haziran 2024

Menü Altı
Menü Altı

Premier Lig Digitürk’te

Premier Lig Digitürk’te

Futbol tutkunlarına bir büyük müjde daha! Premier Lig Digiturk’te!

Türkiye’de sporun adresi Digiturk sporseverleri en iyi ligler ve en heyecanlı karşılaşmalarla buluşturmaya devam ediyor. Dünya futbolunun yıldızlarının boy gösterdiği İngiltere Premier Lig’te, Ailenin Yıldızı paketi kapsamındaki S SPORT kanalı maçlarına ek olarak, diğer maçlar sadece Digiturk’te sporseverle buluşacak. Digiturk Sporun Yıldızı paketi üyeleri uydu (TV) ve beIN CONNECT uygulamaları üzerinden dünya yıldızlarının adadaki futbol resitalini bu haftadan itibaren doyasıya, eksiksiz olarak izleyebilecekler.

Bununla beraber sporseverler tr.beinsports.com adresinden tüm İngiltere Premier Lig karşılaşmalarının maç özetleri ve önemli anlarını da takip edebilecek. Premier Lig heyecanı en çok maç yayını ile Digiturk’te yine dopdolu yaşanacak.

Sporun en büyük destekçisi ve spora her platformda katkı sağlayan Digiturk, yeni yatırımlarıyla spor içeriklerini zenginleştirmeye devam ediyor. Dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından İngiltere Premier Lig’te 2017 – 2018 ve 2018 – 2019 sezonları boyunca karşılaşmalar, canlı yayınlarla Digiturk’ten sporseverlerle buluşacak.

Digiturk en iyi ve en kaliteli spor organizasyonlarını ekrana taşımaya devam edecek.

 

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir