Menü Altı
Menü Altı

Mustafa Alkan yazdı… Merhaba sevgili dostlar

Mustafa Alkan yazdı… Merhaba sevgili dostlar

Merhaba sevgili dostlar,

Bugün yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Yaklaşık yedi yıldır televizyon ekranlarından sizlere ulaşan ER MEYDANI, bundan böyle haber sitesiyle de hizmetinizde olacak.

Kıbrıs zor bir ülke. Ama güzel bir ülke. Hatta dünyanın en güzel ülkelerinden bir tanesi.

Bize bahşedilen bu coğrafyası güzel, derdi bol ülkede sizlere hizmet için bir adım daha atıyoruz.

Bugünden itibaren www.ermeydanitv.com web adresinden ülke ve dünya gündemindeki önemli haberlerle karşınızda olacağız.

Ve evet yine TARAFSIZ, yine BAĞIMSIZ olacağız.

TARAFSIZ ve BAĞIMSIZ olmak demek duyarsız olmak demek değildir. Tarafsız ve bağımsız olmak demek sessiz kalmak demek de değildir. Tarafsız ve bağımsız olmak demek çıkar uğruna menfaat sağlamamaktır. Sözünü ve kalemini satmamaktır. Görüşünde kıvırmamaktır. Tüm siyasi ve ticari kurumlara karşı eşit mesafede olmaktır. Halkın çıkarları söz konusu olduğunda lafını esirgememektir. Dik durmaktır. Haklıya haklı, haksıza haksız diyebilmektir. İnandığını savunmaktır. Çekinmeden… Korkmadan…

Çıktığımız bu yolda bizi aşağıya çekmek isteyenler olacaktır. Biz bunlara alışkınız. Hem mektepli hem alaylı olarak bu işe soyunduk. Gökten zembille inenlerden değiliz.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak adına elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. Elbette hata da yapacağız, can da yakacağız. Ama asla kin ve kasıt gütmeyeceğiz.

ER MEYDANI TV çağa uygun bir haber sitesi olarak hazırlandı. Habercilik ve yayıncılık ilkelerinden ödün vermeden canlı yayınlarla, röportajlarla, yorumlarla ve özel haberlerle hem gündemi takip etmeye hem de gündem yaratmaya çaba sarf edeceğiz. Haber kaynağı konusunda elimizden geldiğince hassas olacağız.

Sitemizde her görüşe, istisnasız her görüşe yer vereceğiz. Kapımız herkese açık olacak. Dileyen dilediğini küfür ve hakaret etmeden beyan edebilecek, yazıp paylaşabilecek, yorumlayabilecek.

Unutmamalıyız ki, çoğulcu ve özgür medya, demokratik bir toplumun temel taşlarındandır.

Ülke menfaatine atılacak her adımın kimin tarafından atıldığına bakmaksızın yanında olacağız. Kıbrıs konusunda çözüme yönelik sonuç alıcı her adımı destekleyeceğiz.

Bu ülke hepimizin. Yıllardır tanınmamışlığın çektirdiği eziyetleri, ambargoları, izolasyonları hep birlikte yaşadık, yaşıyoruz.

Tüm bunlara rağmen yapılabilecek çok işlerimiz var. Teknolojinin hayatımızın merkezine yerleştiği bu günlerde hep birlikte sesimizi duyuralım. Susmayalım. Yazalım, konuşalım. Derdimizi anlatalım. Tartışalım. Haber alalım, haber verelim. Şahsi çekişmeleri bir yana bırakıp, ülkemiz için doğru olanı bulmaya çalışalım.

www.ermeydanitv.com olarak biz buna hazırız ve bu yolu sizlerle beraber yürümek istiyoruz.

Birlikte varolmak adına…

Mustafa ALKAN

Er Meydanı TV Yayın Yönetmeni

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir