Menü Altı
Menü Altı

Mehmet Çakıcı: Mevcut siyasetçi bari ben kazanayım, muhakkak koltukta oturayım anlayışında

Mehmet Çakıcı: Mevcut siyasetçi bari ben kazanayım, muhakkak koltukta oturayım anlayışında

Mehmet Çakıcı, “Bu atmosferde nasıl bir yaşam olmalı, diye bakıldığında gençler yurtdışından dönmek istemiyor. Bir sürü genç orada kalıyor…” diye konuştu.

Toplumcu Kurtuluş Partisi (TKP-YG) Yeni Güçler Genel Başkanı Mehmet Çakıcı, mevcut siyasetçilerin devran bu, bari ben kazanayım, anlayışında olduğunu söyledi.

Çakıcı, “Bu atmosferde nasıl bir yaşam olmalı, diye bakıldığında gençler yurtdışından dönmek istemiyor. Bir sürü genç orada kalıyor…” diye konuştu.

Genç tv’de Muazzez Gazihan’ın sorularını yanıtlayan Mehmet Çakıcı, ülkenin programa, vizyona ihtiyacı olduğunu vurguladı;

“Kurtulmak için bir şeye çabalayacağımıza kurtulmamak için siyasi kararlar üretiyoruz. Bir kısmımız menfaat, rant peşinde koşuyor. Siyasetçiler… Bari ben kazanayım, muhakkak koltukta oturayım.

Biri de demiyor, bu ülkenin en zenginleri vergi ermiyor kardeşim.

Bu atmosferde nasıl bir yaşam olmalı, diye bakıldığında gençler yurtdışından dönmek istemiyor. Bir sürü genç orada kalıyor. Bunlar senin en kaliteli insanların. Herhâlde İçişleri Bakanlığımız da bakıyor ve diyor ki bunlar gitsin, biz gelişigüzel vatandaş yapalım!

Oralarda, siyasiler içinde iş çözmeyi bilen olsa zaten bunlar yaşanmaz. Özel adam olarak ben zaten bakan oldum, özel biriyim diyor… Ülkeye gelir getirecek kaynakla ilgili ekonomik kalkınma programı görmüyorum. Ortada mutsuz bir halk var…”

 

KIBRIS POSTASI VATAN MEHMET

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir