En Ust

21 Haziran 2024

Menü Altı
Menü Altı

Koopbank’ta Kelle dönemi

Koopbank’ta Kelle dönemi

Kooperatif Merkez Bankası (Koopbank) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği Başkanı da olan Hüseyin Çavuş Kelle seçildi.

Hasan Tosunoğlu’nun istifasıyla boşalan Koopbank başkanlık koltuğuna, dünkü yönetim kurulu toplantısında yapılan seçimle Hüseyin Çavuş Kelle geldi, Başkan Yardımcısı ise Mete Hasan Küçük oldu.

“Daha ileri taşımak adına…”

Banka açıklamasına göre Hüseyin Çavuş Kelle başkan olmasının ardından yaptığı açıklamada, Koopbank’ı olduğu noktadan çok daha ileriye taşımak adına görev aldığını söyledi.

Koopbank’ın müşterileri, özverili çalışanları ile yıllardır bu topraklarda en önde gelen kurumlar arasında bulunduğunu, bankanın tarımdan, sanayiye, ticaretten, eğitime gelişen tüm sektörlerde çok önemli bir role sahip olduğunu anlatan Kelle, başkanlığı döneminde de Koopbank’ın toplumla barışık, herkesi kucaklayan yapısının devam edeceğini kaydetti. Kelle, açıklamasında Koopbank’ı bugünlere taşıyan herkese teşekkür etti.

Koopbank Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Başkan Hüseyin Çavuş Kelle, Başkan Yardımcısı Mete Hasan Küçük, Üyeler Muhammet Aygün, Sinan Candar, Tuna Arıhan, İpek Kabidan, Özdemir Gül.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir