En Ust

13 Temmuz 2024

Menü Altı
Menü Altı

iPhone 8, 12 Eylül’de tanıtılacak

iPhone 8, 12 Eylül’de tanıtılacak

Apple, yeni iPhone modelini 12 Eylül’de tanıtacak. iPhone 8’in lansmanına sayılı gün kala Londra merkezli Goldgenie 3 bin dolardan başlayan fiyatlarla iPhone 8 satacağını duyurdu.

Apple’ın yeni amiral gemisi ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Daha önce Apple’ın henüz tanıtmadığı ürünler ile ilgili yaptığı başarılı tahminler ile adını duyuran isimler ve firmalar telefon ile ilgili bilgiler paylaşıyor. Apple’ın patent başvurusu iPhone 8 ve diğer modeller ile ilgili yeni ipuçları veriyor. İşte iPhone 8’in tanıtılacağı tarih ve cihazında yer alması muhtemel özellikler…

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın önümüzdeki günlerde yapacağı iPhone lansmanı şirket için özel bir yere sahip. Zira bu yılki lansman iPhone’un 10’uncu yılına denk geliyor.

Daha önce iPhone lansmanları için Apple’ın tarihinde önemli bir yere sahip olan Bill Graham Civic Center’ı tercih eden Apple bu sefer anlamlı bir karara imza attı.

iPhone 8 lansmanı için özel bir yer seçen Apple, lansmanı Steve Jobs Theater’da gerçekleştirecek.

Ancak Apple’ın ilk defa kullanacağı bu salonda izleyicileri bir sürpiz bekliyor olacak.

Neil Cybart’ın paylaştığı Steve Jobs Tiyatrosu’na ait teknik fotoğraflar ile Apple’ın izleyenlere hazırladığı sürpriz deşifre olmuş olabilir.

Söz konusu fotoğraflara bakılırsa lansman etkinliğine gelenler asansör ve merdivenlerle gösteri salonuna ilerleyecek, ancak lansman sonunda lobiye çıktıklarında bir sürpriz ile karşılaşacaklar.

Zira Apple yeni ürünlerinin sergilendiği alanı yuvarlak, hareket edebilen bir duvar ile kapatmış olacak.

Başka bir deyişle Apple yeni iPhone modellerini bu gizli bölmede saklayacak ve tanıtım sonrası görücüye çıkaracak.

Otomobil fiyatına Iphone 8

Apple, yeni iPhone modelini 12 Eylül’de tanıtacak. iPhone 8’in lansmanına sayılı gün kala Londra merkezli Goldgenie 3 bin dolardan başlayan fiyatlarla iPhone 8 satacağını duyurdu.

Şirket tarafından hazırlanan 24K altın, rose gold ve platinyum versiyonları 3 bin dolardan başlayan, arkasında elmastan Apple logosu bulunan versiyonu ise 20 bin dolara satılacak.

Peki orijinal iPhone 8’in fiyatı ne olacak?

Daha önce Apple’ın henüz tanıtmadığı ürünler ile ilgili başarılı tahminleri ile adını duyuran Benjamin Geskin iPhone 8’in fiyatını açıkladı .

iPhone 8’in 3 depolama opsiyonuna sahip olacağının altını çizen Geskin, iPhone 8’in fiyatının 999 1199 dolar aralığında olacağını belirtti.

Aynı açıklamaya göre, iPhone 8’in fiyatları şöyle…

64 GB: 999 dolar

256 GB: 1099 dolar

512 GB: 1199 dolar

12 Eylül’de lansmanı yapılacak olan yeni iPhone moldeli Apple’ın iPhone serisinin 10’uncu yılına denk gelmesi açısından oldukça önemli.

ABD merkezli teknoloji devinin 12 Eylül’de tanıtması beklenen iPhone modellerinin adları da netlik kazandı.

ABD basının şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı habere göre, cihaz 3 ayrı model olarak gelecek.

Cihazın adı ise iPhone X olacak.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus isimli iki farklı model de 12 Eylül’de tanıtılacak. Apple bu hamle ile ilk defa S serisini atlamış olacak.

(Kaynak: ntv.com.tr)

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir