Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı

Döveç’ten TL ile rezidans sahibi olma imkanı

Döveç’ten TL ile rezidans sahibi olma imkanı

Döveç Construction, Gazimağusa merkezde başlattığı Corner Park Projesi’nde Türk Lirası ile satışlara başladığını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamada, son günlerde dövizdeki ciddi artışın birçok vatandaşı olumsuz etkilediği ve gayrimenkul alma planlarını durdurduğuna işaret edilerek vatandaşların konut alırken önlerini daha rahat görebilmeleri ve her ay ne kadar taksit ödeyeceklerini düşünmemeleri için şirketin başlattığı kampanyayla ilgili bilgilere yer verildi.

Döveç Construction Direktörü Burçin Döveç, Döveç Construction’ın Gazimağusa merkezde başlattığı Corner Park Projesi’nde Türk Lirası ile satışlara başlandığını duyurdu.

“25 bin TL peşinatla ev sahibi olabilirsiniz”

Bu kampanyadan herkesin sadece 25 bin TL peşinat ödeyerek ev sahibi olabileceğini açıklayan Döveç, şu bilgileri verdi:

“Kampanya detaylarına göre isteyen herkes 25 bin TL peşinat 20 ay sıfır faiz ve 120 ay vade ile Corner Park projesinden rezidans sahibi olabilirler. Corner Park Projesi Mağusa’nın en elit bölgesi olan Sakarya bölgesinde Lemar AVM arkasında inşaatına başlanmıştır. 15 ay sonra tamamlanacak ve 2+1 dairelerden oluşan projeye Türk Lirası ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.”

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir