En Ust

17 Haziran 2024

Menü Altı
Menü Altı

Döveç İnşaat’tan yeni proje

Döveç İnşaat’tan yeni proje

PEK YAKINDA TERRACE PARK İLE HERŞEY BAMBAŞKA OLACAK!

Döveç Construction 30 yıllık tecrübesi ve yenilikçi vizyonu ile yepyeni projelere hız kesmeden devam ediyor. Yaşadığınız her anı sizler için özel kılacak, bambaşka bir dünyaya adım attıracak yapıların mimarı olmayı sürdürüyor.

“Pek yakında herşey bambaşka olacak” sloganı ile iddialı bir çıkış yapan Döveç Construction, tutkuyla, aşkla ve eşsiz mimari yapısıyla içinden çıkmak istemeyeceğiniz rüya gibi bir proje ile yine sektöründe farkını ortaya koyacak bir imza atmaya hazırlanıyor.

Terrace Park’ın ihtişamı pek yakında sizlerle buluşuyor.

Bugüne kadar yaptıkları projelerle adından çok söz ettiren Döveç Construction, şimdi Terrace Park projesi ile yine adından söz ettirecek bir proje başlatarak merak uyandırıyor. Konforu, huzuru, mutluluğu, aşkı, bir Pazar kahvaltısını kısacası hayatınızın her anını size özel kılacak muhteşem yapıları Terrace Park ile sizler için hazırlıyor.

Döveç Construction’un en yeni projesi olan Terrace Park; Gazimağusa’nın en elit lokasyonuna sahip benzersiz mimari yapısı ve bugüne kadar yapılmamış konseptiyle, balkon yerine geniş teraslarla donatılmış gökyüzünde müstakil bir yaşamı sizlere sunuyor.

Kalbinizin bir başka atacağı Terrace Park Residence!

Sizin konforunuz ve arzu edebileceğiniz her şey düşünülürek hazırlanan Terrace Park’ta, açık yüzme havuzu, ısıtmalı kapalı yüzme havuzu ile başka hiç bir yere gitmek istemeyeceğiniz bir yaşam alanı sizleri çağırıyor. Spa ve çocuk yüzme havuzu, fitness, cafe, 7/24 güvenliği ve kontrollü geçişi ile aradığınız herşeyin en iyisini bulabileceğiniz Terrace Park Residence’de bambaşka bir hayat Mağusa’da sizleri bekliyor.

Yatırımcılarına kısa sürede yüksek getiri sağlayan Terrace Park projesinde birbirinden farklı stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dublex loft daire alternatifleriyle sunulan toplam 102 adet rezidans yer alıyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir