Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı

Döveç Group ihtiyaç sahibi öğrencilere kapılarını açtı

Döveç Group ihtiyaç sahibi öğrencilere kapılarını açtı

Corona Virüs tedbirleri öğrencileride ekonomik olarak etkiledi. Geçtiğimiz günlerde bazı yurtlar boşaltılmıştı. Yurtlarda kalan bir çok öğrenci ülkelerine dönmelerine rağmen bir kısmı dönememişti. Kampüs dışında kalan ve ihtiyaç sahibi olan öğrencilerin de olduğu biliniyor. Çeşitli sebeplerle ülkelerine dönemeyen öğrenciler için Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin başlattığı girişime Döveç Group duyarsız kalmadı.

Dövec Group bünyesinde DAÜ kampüsü içerisinde hizmet veren Alfam Öğrenci Yurtları ihtiyaç sahibi öğrencilere kapılarını açtı. Üniversite yönetimi ile yapılan istişare sonunda DAÜ yetkililerinin belirleyeceği öğrenciler mevcut durum normalleşene kadar Alfam Öğrenci Yurtlarında misafir edilecekler.

Döveç Group Direktörü Burçin Döveç ihtiyaç sahipleri öğrencilerin durumunu öğrenir öğrenmez harekete geçtiklerini söyledi. Yatak kapasiteleri dolana dek üniversite tarafından belirlenecek öğrencileri kabul edeceklerini belirten Burçin Döveç bu günlerin ancak birlik ve dayanışma ile atlatılabileceğini söyledi. Sosyal sorumluluk etkinliklerine her zaman önem verdiklerini belirten Döveç, şirket olarak bu süreçte ihtiyaç sahiplerine yardım yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir