En Ust

19 Temmuz 2024

Menü Altı
Menü Altı

Dikmen-Taşkent yolunda 2 araç yüz yüze çarpıştı: 6 yaralı

Dikmen-Taşkent yolunda 2 araç yüz yüze çarpıştı: 6 yaralı

Trafik kazaları bayram tatilinde durmak bilmiyor. Dikmen-Taşkent köyleri arasındaki yolda bu akşam meydana gelen kazada, iki araç yüz yüze çarpıştı; aralarında çocukların da bulunduğu 6 kişi yaralandı. Kazada ağır yaralanan 12 yaşındaki Selbi Farhadova hastanenin yoğun bakım servisinde tedaviye alındı.

Polis açıklamasına göre, saat 19 30 sıralarında, Dikmen-Taşkent anayolunun 4 ile 5’inci kilometreleri arasında olan kazada Hadycha Rahmatullayeva  adlı 34 yaşındaki kadın sürücünün yönetimindeki HB 153 plakalı salon araç, sola meyilli virajda direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu yolun sağına geçti. Bu sırada karşıdan gelen Kenan Şah (E-48) yönetimindeki JM 798 plakalı salon araç ile çarpışan HB 153 plakalı aracın yolcularından 12 yaşındaki kız çocuğu Selbi Farhadova, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi yoğun bakım servisinde müşahede altında alındı.

Kazada hafif yaralanan HB 153 plakalı araç sürücüsü Hadycha Rahmatullayeva ile yolcular Leyla Farhadova (K-10) ve JM 798 plakalı araç sürücüsü Kenan Şah ile aynı araçta yolcu olarak bulunan Cihan Şah (K-47) ve Vildan Şah (K-23) ise hastanenin acil servisinde tedavi gördüler.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir