Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı

Denize sıfır yaşama hazır mısınız?

Denize sıfır yaşama hazır mısınız?

İnşaat Sektörünün Merakla Beklenen En Prestijli Projesi Sizlerle Buluşuyor

 

 

 

 

Four Vision Development’in en yeni projesi olan Four Season Life sizlere denize sıfır bir yaşamın ayrıcalıklı dünyasını sunuyor.

Four Vision Development Kuzey Kıbrıs’ın en köklü 4 inşaat firmasının ortaklaşa kurduğu bir gayrimenkul yatırım ortaklığıdır. Döveç Group of Companies, Noyanlar Group of Companies, Recaioğlu Group ve Tunalı Group’tan oluşan bu ortaklığın garantisi altında bulunan Four Season Life Projesi Kuzey Kıbrıs’ın inşaat yatırımlarının yükselen değeri olan İskele Boğaz bölgesinin eşsiz sahil şeridinde 76 dönüm üzerine inşaa edilecektir. Proje denize sıfır olması nedeniyle hem yatırımcının hem de tatilcilerin dikkatini çekmekte. Toplam 420 konuttan oluşan mega yatırım projesi gününüzün her anını eşsiz ayrıcalıklarla donatılmış  ve size özel plajınızda geçirebileceksiniz.

Four Season Life proje lansmanı 26 Nisan 2018’de Lefkoşa Golden Tulip Hotel Havuzbaşı’nda saat 18:00’de gerçekleşecektir. Proje konum avantajına paralel olarak, 65,000 m2 peyzaj alanıyla huzur sunarken, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen tatilcilere,Akdenizin yeşil ve mavinin her tonuyla tanışmalarını sağlıyor. Four Season Life projesi, ayrıcalıklı peyzaj ve sosyal imkanları ile kullanıcılarına keyifli bir yaşam sunarken aynı zamanda karlı bir yatırım sunuyor. Özgün tasarımı ve modern yaşam konseptiyle sizlere sadece bir ev değil bir yaşam şekli sunuyor.

Aile, kazanç ,doğayla iç içe yaşamı bir arada barındıran,Four Season Life, 2 etaptan oluşmakta ve  36 ay süresince tamamlanacaktır.Her konut sahibine ayrıcalıklı bir yaşam biçimi sunacak olan Four Sesaon Life her bütçeye dost konut tipi bulunmaktadır .Standart ötesi bir yaşam için hayata geçirilen Four Season projesi, bölgeye değer kazandırırken, konut sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam biçimiyle tanıştıracaktır. Sadece size özel aktiviteleri ile ayrıcalıklı bir yaşamın tüm detayları Four Vision Development’in eşsiz projesi Four Season Life’ta sizleri bekliyor olacak.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir