Menü Altı
Menü Altı

DAÜ Bahar Festivali’nin ana sponsoru Noyanlar Şirketler Grubu

DAÜ Bahar Festivali’nin ana sponsoru Noyanlar Şirketler Grubu

Ülkemizin en önemli eğitim kurumlarının başında gelen DAÜ’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği Bahar Festivali’nin Ana Sponsorluğu’nu bu yıl Noyanlar Şirketler Grubu üstleniyor.

DAÜ Bahar Festivali'nin ana sponsoru Noyanlar Şirketler Grubu

“MOLA VER BAŞARININ TADINI ÇIKAR”

Bu yıl 26’ncısı düzenlenecek olan Bahar Festivali 15-18 Mayıs 2024 tarihleri arasında, “Mola Ver. Başarının Tadını Çıkar” teması ile DAÜ Kampüsü’nde gerçekleştirilecek. 4 gün sürecek olan 26. Bahar Festivali kapsamında her biri birbirinden zengin içerikli birçok sosyal, kültürel ve sportif etkinlik yer alacak.

Uzun yıllardır bir marka haline gelen DAÜ’nün Bahar Festivalikapsamında sosyal, sportif ve kültürel birçok etkinliğe ev sahipliği yapılacak.

DAÜ’de eğitim gören gençlerin baharla birlikte moral ve motivasyonunun sağlanması ve hem ülkenin hem de DAÜ’nün tanıtımı adına önem arz eden bu festivale Noyanlar Şirketler Grubu’nun Ana Sponsor olarak destek vermesinin motivasyonları arasında eğitimin ülke geleceği açısından çok önem arz etiğine olan inanç ve destek olunması olarak belirtildi.

DAÜ 26. Bahar Festivali kapsamında birbirinden değerli sanatçılar sahne alarak festivale katılanlara keyifli saatler yaşatacak. Festival süresince spor aktiviteleri, bir çok değerli sanatçı ve  kişilerin katılacağı söyleşiler ve tiyatro gösterileri de yer alacak.

Noyanlar Şirketler Grubu, tüm halkı DAÜ 26.Bahar Festivaline davet etti.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir