En Ust

15 Temmuz 2024

Menü Altı
Menü Altı

Çangar Motors`un çeyrek yüzyıllık gururu

Çangar Motors`un çeyrek yüzyıllık gururu

BMW`nin 25 yıldır KKTC`de ithalatçısı olan Çangar Motors Direktörü Mehmet Çangar`a 25`nci yıl onur ödülü verildi.

 

Geçtiğimiz günlerde Hollanda`nın başkenti Amsterdam`da düzenlenen BMW ithalatçıları toplantısına katılan Çangar Motors`a 25`nci yıl onur ödülü takdim edildi.BMW`nın düzenlemiş olduğu ödül gecesine BMW Doğu Avrupa ve Afrika ülke pazarlarından sorumlu Direktörü Paul De Courtois,Satış Direktörü Konrad Baumgartner ve Bölge Satış Müdürü Kathrin Reinsch katıldı.

Çangar Motors 25`nci yıl onur ödülünü Satış Direktörü Konrad Baumgartner ve Bölge Satış Müdürü Kathrin Reinsch`in elinden aldı.

Kathrin Reinsch;
ÇANGAR MOTORS BMW SATIŞINDA DÜNYA ŞAMPİYONU
BMW Bölge Satış Müdürü Kathrin Reinsch ödül töreninde yaptığı konuşmada KKTC`deki iş ortakları olan Çangar Motors`un 25”nci yılını tebrik etti ve Çangar Motors`la çok önemli işler başardıklarını vurguladı.Reinsch, Çangar Motors`un 2023 yılında BMW markasını Pazar lideri yaptığını ve bu satış başarısının sadece KKTC”de değil dünya çapında bir satış şamiyonluğu olduğunu belirtti.

Mehmet Çangar;
“BU BAŞARI KKTC HALKININDIR”

Çangar Motors Direktörü Mehmet Çangar ise 25`nci yıl onur ödülünü almanın kendisi için bir gurur olduğunu belirterek BMW ailesi ile bir arada olmaktan ve BMW markasını Çangar Motors bünyesinde bulundurmaktan her zaman onur duyduğunu söyledi.
Çangar,
BMW ismini her zaman zirvede tuttuklarını 25`nci yılı geride bırakırken BMW adının KKTC otomotiv piyasasının vazgeçilmez markası olduğunu vurguladı.BMW markasına tutkuyla bağlı olduklarının altını çizen Çangar Motors Direktörü Çangar, KKTC halkının BMW ve Çangar Motors`a gösterdiği ilgi bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir dedi. Ayrıca Çangar Motors`un en iyi fiyatları en iyi ödeme imkanlarıyla KKTC halkına sunmaya devam edeceğini belirtti ve KKTC halkına teşekkür etti.

Çangar konuşmasını o meşhur sloganıyla sonlandırdı” ÇANGAR SİZİ SEVİYOR”.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir