Menü Altı
Menü Altı

Çanakkale Türk Spor Kulübü’ne dev sponsor

Çanakkale Türk Spor Kulübü’ne dev sponsor

Döveç Construction, 2017 – 2018 futbol sezonunda 1. Lig’de mücadele edecek Mağusa’nın köklü kulübü Çanakkale Spor Kulübü’ne ana sponsor oldu.

Yapılan imza töreninde konuşan Döveç Construction Direktörü Buğra Döveç, “Her sezon olduğu gibi bu sezon da Mağusa’nın güzide kulüplerinden Çanakkale Türk Spor Kulübü’ne ana sponsor olmaktan dolayı gurur duyduklarını” söyledi.

Bu sponsorluğun ”özde Çanakkale Türk Spor Kulübü’ne bir katkı olsa da, aslında gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıp ülke sporuna başarılı birer sporcu olarak yetiştirebilmek için yapılan bir yatırım olarak” değerlendiren Döveç, inşaat sektörü olarak çıktıkları bu yolda hızla büyüyerek Alfam Yurtları, Arredo Mobilya ve son olarak da Yeniboğaziçi ve Mağusa’da 2 şubesi ile Döveç Fitness Center’i açarak ülkemize başarılı sporcular yetiştirilmesine katkı koymayı kendine görev edindiklerini söyledi.

Buğra Döveç, geçen sezon namağlup şampiyon olarak 1. Lige yükselen Çanakkale’ye bu yıl da her türlü desteği vereceklerini ve rahmetli babaları Muharrem Döveç’in adını taşıyan Muharrem Döveç Stadı’nda yeni bir şampiyonluk yaşamak istediklerini belirtti.

Çanakkale Spor Kulübü Başkanı İbrahim Şeker de Döveç Construction’a her yıl takıma verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, geçen seneki şampiyonluk kupasını hediye etti.

Başkan Şeker, bu yıl şampiyon olan kadrolarına yapılan transfer takviyeleriyle çok iddialı bir kadro kurduklarını ve Döveç Construction’ın da katkılarıyla şampiyonluğun en güçlü adayı olduklarını belirtti.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir