Menü Altı
Menü Altı

Başçeri, SSEML öğrencilerini kabul etti

Başçeri, SSEML öğrencilerini kabul etti

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, Türkiye’de düzenlenen TEKNOFEST 2022’de “İlke” isimli araçları ile Uluslararası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları ve Liseler Arası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları’nda birincilik elde eden Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi (SSEML) öğrencilerini kabul etti.

 

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği’nde yer alan kabulde, SSEML Müdürü Çiğeltem Yıldırım Arifoğlu ile öğretmenler Ali Rıza Doğan ve Yüksel Yükseliş yer alırken, kabule Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği Gençlik ve Spor Bakanlığı KKTC Koordinatörü Mithat Tekçam da katıldı.

 

Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Ali Murat Başçeri, kabulde yaptığı konuşmada, gençleri başarılarından dolayı tebrik etti, öğrencilere “Başarılarınız gelenek olmaya başladı, tek tek hepinizi kutlarım” dedi.

 

 

 

Başçeri, lisenin düzenli olarak TEKNOFEST’e katıldığını, teknoloji alanında kararlılığını ortaya koyduğunu, “İlke” isimli aracıyla da bir başarıya daha imza attıklarını kaydetti, tek tek öğrencileri tebrik etti, TEKNOFEST’e dinamizmi ve enerji götürdüklerini söyledi.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.