Menü Altı
Menü Altı

Anka (Phoenix) dans etkinliği düzenleniyor

Anka (Phoenix) dans etkinliği düzenleniyor

‘Anka (Phoenix)’ 4-5 Ağustos 2022 tarihlerinde saat 20.00’da ‘Lefkoşa’da Sahne’de sahnelenecek.

 

Cranberries Dance Studio, Rauf Denktaş Üniversitesi Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı ve Magic Touch iş birliğiyle sahnelenecek olan performanstan elde edilecek olan tüm gelirler Süleyman Cengiz Eminoğlu Vakfı’na bağışlanacak.

Cranberries Dance Studio, Rauf Denktaş Üniversitesi Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı ve Magic Touch işbirliğiyle Anka (Phoenix) dans etkinliği düzenleniyor.

Etkinlikten elde edilen tüm gelirler Süleyman Cengiz Eminoğlu vakıfına bağışlanacak.

Cranbberries Dance Studio bünyesinde 85 kişinin yer aldığı bu gösteri 4-5 Ağustosda Lefkoşada sahne surlar içinde yapılacak.

Yapılan açıklama şöyle:

“Yaşarken yeniden doğuş gücünü, saf olmayı, kendini yaşarken yaratmayı, olgunluğu, erdemliliği, sadakati, adaleti, zerafeti temsil eder. Sabırlı olarak, gayret ederek ve yeterince emek sarf ederek içimizdeki Anka’yı ortaya çıkarıyoruz.

Cranberries Dance Studio, Rauf Denktaş Üniversitesi Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı ve Magic Touch iş birliğiyle sahnelenecek olan performansımızın tüm gelirleri dünyamıza kocaman sevgi yumağı bırakan çok güzel bir ruhun vakfı için bağışlanacaktır. CENGO VAKFI tüm çocukları mutlu etmek adına kurulmuş bir vakıftır.

Cranbberries Dance Studio bünyesinde 85 kişinin yer aldığı bu gösteride, çocuklarımızın ve gençlerimizin ruhumuzu derinden etkileyerek vereceği mesajları ,tüm güzel yüreklere gönderiyoruz. Kendine ait mesajı bulmak için ve Phoenix’in ihtişamlı yeniden doğuşuna şahit olmak için sende orda ol…”

 

 

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.