En Ust

21 Temmuz 2024

Menü Altı
Menü Altı

Ahmet San istifa etti

Ahmet San istifa etti

ByLock kullandığı iddiasıyla FETÖ soruşturması kapsamında ifade veren Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan görevi bıraktı.
Şan, kulübün internet sitesinden avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Büyük Türk milletine ve Konyaspor camiasına arzımdır. 54 yıllık yaşantım boyunca ailemin, büyüklerimin ve şahsıma inanıp benimle yol yürüyenlerin başını öne eğecek kasıtlı hiçbir eylemim olmamıştır. Hayat insanı kimi zaman büyük başarılarla, kimi zaman da büyük dertlerle sınar. Meşum örgütle hiçbir bağlantımın olmadığı, sonucunda haklılığım ve masumiyetimin ortaya çıkacağına inandığım bu sıkıntılı süreçte büyük sevdama, Konyaspor’uma zarar gelmemesi adına; Konyaspor Kulübü Derneği üyeliğinden ve dolayısıyla büyük zaferleri yaşadığım Konyaspor Başkanlığı görevinden istifa ediyorum. Hayatımın her döneminde duanın gücüne çok inandım. Dualarınızla imkansız denilen başarıları hep birlikte hak ederek kazandık. Sizlerden istirhamım, mübarek dualarınızı şahsımın üzerinden eksik etmemenizdir.”

Şan’ın FETÖ soruşturması kapsamında, ‘ByLock’ kullanıcısı olduğu iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığı’nca ifadesi alınmıştı.

Şan’ın ifade verdiği ortaya çıktıktan sonra Nalçacılılar Taraftar grubu, sosyal medyadaki grup hesabından Şan’a istifa çağrısında bulunmuştu:

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir