Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı

2 ani ölüm

2 ani ölüm

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Nöroloji Yoğun Bakım Servisinde tedavi görmekte olan 34 yaşındaki Cavit Parçalar dün saat 16.00 sıralarında yaşamını yitirdi.

Öte yandan, Gönyeli-Yenikent’te, kızına ait evde misafir olarak kalan Ukrayna uyruklu Yurıı Velykyı (E-51) de dün saat 18.30 sıralarında aniden rahatsızlanarak hayatını kaybetti..

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, her iki olayla ilgili soruşturmalar sürüyor.

Geçitkale’de iş kazası

Geçitkale’de faaliyet gösteren Nevzat Efendi Galeri ve Yedek Parça Ltd isimli işyerinde çalışan Hasan Efendi (E-35), dün saat 11.30 sıralarında, işyeri önünde park halinde bulunan çekiciye bağlı taşıyıcı dorseyi indirdiği sırada, rampa hidroliğinin boşalması sonucunda sol omzunun üzerine düşmesi neticesinde yaralandı.

Kazada yaralanan Hasan Efendi kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan ilkyardım tedavisini müteakip, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne sevk edilerek belinde çatlak ve göğüs kafesinde de kırık teşhisi ile göğüs hastalıları servisinde müşahede altına alındı.

Hırsızlık ve kasti hasar

Eski Ercan yolu üzerinde park halinde bulunan Selaheddin Ünveren’e ait aracın sol ön camı 16 – 22 Kasım tarihleri arasında kırılarak hasara uğratıldıktan sonra araçtan bir akü, Değirmenlik’te Matyat Şehitler Sokak üzerinde park halinde bulunan Mehmet Soğancı’ya ait araçtan iki akü ve Minareliköy’de Şehit Mehmet Eray Sokak üzerinde park halinde bulunan Ali Gezmen ‘in sorumluluğundaki araçtan da bir akü çalındı.

Olayların polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen V.K.(E-24) tutuklandı.

Sahtekârlıkla para ve eşya temini

2017 yılı içerisinde, Girne’de G.D.G’nin (K-46), daha önceden tanıdığı Canev Turan’ı telefonda arayarak, 2017 yılı içerisinde Canev Turan’ın bir marketten almış olduğu çikolataları ödemeyi unuttuğunu hatırlatıp, söz konusu olayın büyümemesi için kendisine ödeme yapması gerektiği telkininde bulunup adı edilenden 25 bin Sterlin nakit para ve yaklaşık 250 bin TL değerindeki muhtelif ziynet eşyasını sahtekârlıkla temin ettiği tespit edildi.

Polis G.D.G’nin tutuklandığını açıkladı.

Trafikte tartıştığı kişinin burnunu kırdı

Gazimağusa’da dün saat 17.00 sıralarında, Veyselliler Caddesi üzerinde, F.E.T.(E-20) trafik konusunda tartıştığı İdiris Zeytun’un burnuna kafasıyla vurarak burnunun kırılmasına sebep oldu.

Bahse konu şahıs tutuklandı.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir