Menü Altı
Menü Altı

Mağusa’da ve Girne’de huzur operasyonu

Mağusa’da ve Girne’de huzur operasyonu

 Gazimağusa ve Girne Polis Müdürlüğü’nün düzenlediği asayiş ve trafik operasyonları kapsamında kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak toplam 22 kişi hakkında yasal işlem yapıldı, 148 araç sürücüsü hakkında ise ileri işleme gidildi.
Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, dün 14.00-20.00 saatleri arasında, Gazimağusa Polis Müdürlüğü sorumluluk sahası içinde düzenlenen asayiş ve trafik operasyonunda, bölgede faaliyet gösteren bet ofisleri ve kumarhaneler kontrol edildi.
Kontroller sırasında, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak toplam 10 kişi tespit edilerek haklarında yasal işlem başlatıldı.
Trafik ekiplerinin denetimlerinde ise toplam 260 araç kontrol edildi, suç işlediği tespit edilen 74 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi.
GİRNE’DEKİ OPERASYON
Öte yandan dün 21.00 ile bugün 05.00 saatleri arasında, Girne Polis Müdürlüğü sorumluluk sahasında da asayiş ve trafik operasyonu düzenlendi.
Operasyon kapsamında bölgedeki kumarhaneler, barlar, kahvehaneler, diskolar, gece kulüpleri kontrol edilerek, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak toplam 12 kişi tespit edildi ve haklarında yasal işlem başlatıldı.
Trafik ekiplerinin kontrol ettiği 295 aracın sürücüsünden 74’ü hakkında ise suç işledikleri tespit edilerek ileri işleme gidildi.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir