Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı

TC Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiç kimsenin sandığın mahremiyetine el uzatmasına izin vermeyiz

TC Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiç kimsenin sandığın mahremiyetine el uzatmasına izin vermeyiz

 

TC Cumhurbaşkanı Erdoğan, sandığın demokrasinin namusu, milletin onuru olduğunu belirterek, “Hiç kimsenin sandığın mahremiyetine el uzatmasına izin vermeyiz.” dedi.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiç kimsenin sandığın mahremiyetine el uzatmasına izin vermeyiz

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Sergi Salonu’nda çiftçilerle bir araya geldiği iftar yemeğinde konuştu.

“Siz dik durduğunuz sürece ufkumuz darbelerle karartılamayacaktır”

15 Temmuz bu ülkede gerçek demokratlarla demokrasiden geçinenlerin farkının ortaya konduğu gecedir. Milletimiz bu sınavdan da alnının akıyla çıkmıştır. Çiftçilerimiz cesaretleriyle, mücadeleleriyle gerçekten asil bir duruş sergilediler. Rabbim o gece iradesini FETÖ’cü militanlara çiğnetmeyen çiftçimizden, milletimizden Allah razı olsun. Siz dik durduğunuz sürece hiçbir zaman ufkumuz darbelerle karartılamayacaktır.

“82 milyonun her bir ferdini kucaklaştırmanın mücadelesini veriyoruz”

Hırsları için Türkiye gemisinin altını oyanlara inat hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun, teröre ve şiddete tavır alan tüm vatandaşlarımızı asgari müştereklerde bir araya getirmeye çalışıyoruz. Böyle bir milletin evladın olduğu için gurur duydum. 82 milyonun her bir ferdini kucaklaştırmanın mücadelesini veriyoruz. Türkiye İttifakı diyorum neden yaradılanı yaradandan ötürü seviyoruz onun için.

“Bu topraklardan darbe çıkmaz bu topraklardan bereket çıkar”

Ülkemizi bölmeye çalışıyorlar, böldürtmeyeceğiz. 32 değil 82 milyonu aynı şekilde seviyorum. Karşımızdakilerin dünyası ise sadece gerilimden, kavgadan… İşte geçenlerde bir tane milletvekili çıkmış, ne diyor? Kazanı kaynatarak darbelere ortam hazırlamaktan bahsediyor. Meclis kürsüsünden yaptıkları kışkırtmalarda da ülkeyi kendi seviyelerine doğru çekmeye çalışıyorlar. Bu topraklardan darbe çıkmaz bu topraklardan bereket çıkar. Biz bu kifayetsizlerin dünyasına hapsolmayacağız. Milli irade düşmanları istemese de demokrasimizin kalitesini, kalibresini yükseltmeyi sürdüreceğiz.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir