Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı

Rauf Raif Denktaş anısına geleneksel şampiyona

Rauf Raif Denktaş anısına geleneksel şampiyona

Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Raif Denktaş anısına Geleneksel    Taekwondo Karate Budo Martıalart kırış  Şampiyonası Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.

Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen,Federasyon , Bölge  kulüp  temsilcileri verirken  Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler Master Ali Uslu , Öykü Ergin ile Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

BAYANLAR KIRIŞ MUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1.Pınar Akarpınar                   2.Mukaddes Akbaş                3.Tuba Şener

2.Kategori:      1.Zehra Karip                         2.Esma Özbiçer                      3.Betül Ceylan

3.Kategori:      1.Ana Tüysüz                         2.Gülcan Abdullah                 3.Gülizar Koç

4.Kategori:      1.Elena Pakhomova               2.Sinem Akyüz                      3.Didem Yener

5.Kategori:      1.Canan Külahçıoğlu             2.Sevgi Karataş                      3.Gülay Özipek

6.Kategori:      1.Suyumkan Baki Kızı           2.Hatice Şahin                                    3.Laden Özipek

7.Kategori:      1.Masal Akarpınar                  2.Hande Sütçü                                   3.Kardelen Suiçmez

ERKEKLER KIRIŞ MUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1.Samuel Mawuye                 2.Mahmut Colayır                  3.Ahmet Düzdaban

2.Kategori:      1.Arda Öztürk                                   2.Kerim Karpuz                     3. Sinan Öztürk

3.Kategori:      1.Oğulcan Doğan                   2.Alex Tüysüz                                    3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori:      1.Nikita Gordeev                   2.Denktaş Karamahmutoğlu  3.Haluk Koç

5.Kategori:      1.Muhammet T. Selçuk          2.Muhammet R. Telli             3.Bahadır Ceylan

6.Kategori:      1.Kıvanç Çağlin                     2.Ege Bayraktar                     3.Ömür Ulaş Küçükkal

7.Kategori:      1.Arda Yılmaz                       2.Osman Minifoğlu                3.Taner Kara

8.Kategori:      1.Yaman Doruk Durmaz        2.Andrei Conoval                  3.Rıdvan Kara

9.Kategori:      1.Mehmet Taha Gidemen      2.Emirhan Edalı                     3.Eren Külahçıoğlu

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir