Menü Altı

KKTF 9-10 Yaş Yaz Kupası oynanan grup maçları ile devam ediyor

KKTF 9-10 Yaş Yaz Kupası oynanan grup maçları ile devam ediyor

KKTF-LŞK 8-9-10-12 Yaş Kış Kupası yaş grupları grup maçları ve çeyrek final maçları ile devam ediyor.

KKTF-LŞK 8-9-10-12 Yaş Kış Kupası Final Maçları Ve Kupa Töreni 6 Şubat 2019 Çarşamba Günü Lefkoşa Şehir Kulübünde Gerçekleşecek. Lefkoşa Şehir Kulübü tesislerinde 28 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen turnuvada oynanan maçlar ve alınan sonuçlar ise şöyle;

8 YAŞLAR:

DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ – AHMET ÖZÇAKA 7/2 7/3

ÇINAR ELMALI – JASMİN DİLA ŞANLI 0/7 11/9 6/8

ASIM ARAS ASTAN – DENİZ VAROĞLU 7/3 7/1

CAFER TOSUNOGLU – DENİZ HÜSEYİN ÖNEN W.O.

DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ – JASMİN DİLA ŞANLI 7/5 9/7

ASIM ARAS ASTAN – DENİZ HÜSEYİN ÖNEN 7/2 7/4

DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ – ASIM ARAS ASTAN 1/7 4/7

9 YAŞ KIZLAR:

DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ – JASMİN DİLA ŞANLI 3/5 1/4

ALMİRA AKŞAHİN – ÇİSEM ŞENGÜL 4/0 4/1

SAHİL ELCİL – DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ 0/4 0/4

JASMİN DİLA ŞANLI – ALMİRA AKŞAHİN 4/2 4/2

ÇİSEM ŞENGÜL – SAHİL ELCİL W.O.

DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ – ALMİRA AKŞAHİN 4/2 5/4

SAHİL ELCİL – JASMİN DİLA ŞANLI 0/4 (R.T.)

ÇİSEM ŞENGÜL – DENİZ SRI DHATRİ BODAPATİ 1/4 0/4

ALMİRA AKŞAHİN – SAHİL ELCİL 4/0 4/0

9 YAŞ ERKEKLER:

GRUP 1

ÖMER ANIL – RECEP YALOVALI 3/5 4/2 5/7

MERT NİYAZİ TOPUKÇUOĞLU – EFE GÜNDOĞDU 0/4 0/4

RECEP YALOVALI – MERT NİYAZİ TOPUKÇUOĞLU 5/4 5/4

EFE GÜNDOĞDU – ÖMER ANIL 4/5 1/4

RECEP YALOVALI – EFE GÜNDOĞDU 1/4 4/5

ÖMER ANIL – MERT NİYAZİ TOPUKÇUOĞLU 4/0 4/0

GRUP 2

UĞUR DUMAN – ALGIN KÖMÜRCÜLER 0/4 2/4

AREL GÜCEL – AREN TANTURA 2/4 4/5

ALGIN KÖMÜRCÜLER – AREN TANTURA 4/5 2/4

UĞUR DUMAN – AREN TANTURA 3/5 ¼

GRUP 3

EREN YILMAZ – ARAS NALBANT 4/0 4/0

ARAS NALBANT – AHMET ÖZÇAKA (R.T.)

EREN YILMAZ – AHMET ÖZÇAKA 4/0 4/0

ÇEYREK FİNAL:

EFE GÜNDOĞDU – ALGIN KÖMÜRCÜLER 4/0 4/1

AREN TANTURA – ARAS NALBANT 4/0 4/5 7/2

10 YAŞ KIZLAR:

GRUP 1

ZENAN KANSU – MİRA AKAY 4/2 4/1

GİRNE UMUT YEREBAKAN – MİRA AKAY W.O.

ZENAN KANSU – GİRNE UMUT YEREBAKAN W.O.

GRUP 2

HURİYE ŞIK – EMİNE KARAGÖZLÜ 4/0 4/0

ALMİRA AKŞAHİN – EMİNE KARAGÖZLÜ 1/4 ¼

HURİYE ŞIK – ALMİRA AKŞAHİN 7/6 4/2

YARI FİNAL

ZENAN KANSU – ALMİRA AKŞAHİN 2/4 4/1 11/9

MİRA AKAY – HURİYE ŞIK 1/4 0/4

10 YAŞ ERKEKLER:

GRUP 1

ENVER ADA GENÇEL – DORUK OLGUN 4/0 4/0

UĞUR DUMAN – DORUK OLGUN 4/2 4/1

ENVER ADA GENÇEL – KAYA HALKSEVEN 4/0 4/0

DORUK OLGUN – KAYA HALKSEVEN 0/4 ¼

GRUP 2

BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI – EREN YILMAZ 4/0 4/0

DORUK TAŞELİ – DEMİR HALİLCİK 3/5 4/0 16/14

EREN YILMAZ – DORUK TAŞELİ 4/2 4/0

BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI – DEMİR HALİLCİK 4/0 4/0

EREN YILMAZ – DEMİR HALİLCİK 4/2 4/1

BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI – DORUK TAŞELİ 4/1 4/0

GRUP 3

EFE GAYİ – ÖMER ANIL 1/4 4/2 14/12

RÜZGAR VURAL – EFE GAYİ 6/4 4/5 8/10

ÖMER ANIL – RÜZGAR VURAL 4/0 4/2

ÇEYREK FİNAL

KAYA HALKSEVEN – EFE GAYİ 2/4 4/2 10/4

ENVER ADA GENÇEL – EREN YILMAZ 4/1 4/1

12 YAŞ KIZLAR

JANSET DURU ŞANLI – EDA ŞEVKET 6/3 6/4

TANSEL ŞIK – EKİN KARASU 6/0 6/1

NADİR ÇINARLILI – ELVİN ALTUĞ 6/1 6/1

SEVİLAY BARUTCU – ÖZGÜL ŞAH 2/6 1/6

JANSET DURU ŞANLI – KAYRA YÜCEER 4/6 0/6

YARI FİNAL

TANSEL ŞIK – NADİR ÇINARLILI 6/0 6/0

ÖZGÜL ŞAH – KAYRA YÜCEER 1/6 1/6

12 YAŞ ERKEKLER

REŞAT KARAMANLI – LEVENT ÖKEREN 6/4 6/1

TOLCAN ŞEREN – ALP RATİB 4/6 6/7 0/0

BEREN GÜCEL – ARAS ÇELİK 3/6 2/6

AKAY ALİ SAĞKANAT – ENVER ADA GENÇEL 4/6 2/6

ÇEYREK FİNAL

AREN BAYBARS – ZORLU EZCAN GAYİ 6/1 6/0

ADAHAN DUMAN – REŞAT KARAMANLI 0/6 2/6

ALP RATİB – ARAS ÇELİK 3/6 4/6

ENVER ADA GENÇEL – TOPRAK BERKOL 0/6 4/6

YARI FİNAL

AREN BAYBARS – REŞAT KARAMANLI 6/0 6/1

ARAS ÇELİK – TOPRAK BERKOL 3/6 1/6

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir