Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı

GKK’dan öğrenci alımı ile ilgili duyuru!

GKK’dan öğrenci alımı ile ilgili duyuru!

Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı, 2020-2021 eğitim ve öğretim yılında Milli Savunma Üniversitesi’ne bağlı askeri okullarda öğrenim görmek üzere, sınavla öğrenci alınacağını duyurdu.
Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’ndan yapılan duyuru şöyle;

“KKTC Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı adına 2020-2021 eğitim ve öğretim yılında milli savunma üniversitesine bağlı askeri okullarda öğrenim görmek üzere, Kara Harp Okulu, Deniz Harp Okulu ve Kara, Deniz, Bando ve Sağlık Astsubay Meslek Yüksek Okulları’na sınavla öğrenci alınacak.

Giriş koşulları ile başvuru usul ve esaslarını belirleyen başvuru kılavuzları; www.mucahit.net internet adresinden temin edilebilecek.

2019 YKS sınav notu olan veya 2020 YKS sınavına başvuran şahıslar müracaatlarını doldurulacak başvuru belgeleri ile birlikte en geç 26 Haziran 2020 tarihine kadar şahsen güvenlik kuvvetleri komutanlığı personel şube müdürlüğüne (Boğazköy/Girne) yapabilecek

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler, Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı’nın 23 46 303 (dahili 2133,2154,2155) numaralı telefonu ile www.mucahit.net internet adresinden alınabilecek.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir