Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı
Menü Altı

Altı parti başkanı Er Meydanı’na çıkıyor

Altı parti başkanı Er Meydanı’na çıkıyor

Meclis’te bulunan altı siyasi partinin genel başkanları, ilk kez bir televizyon programında karşı karşıya geliyor.

Genç TV’de yayınlanan Er Meydanı programına konuk olacak olan Başbakan ve Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı Tufan Erhürman, Ana Muhalefet Lideri ve Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar, Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Halkın Partisi Genel Başkanı Kudret Özersay, Milli Eğitim Bakanı ve Toplumcu Demokrasi Partisi Genel Başkanı Cemal Özyiğit, Maliye Bakanı ve Demokrat Parti Genel Başkanı Serdar Denktaş ve Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı Erhan Arıklı, program moderatörü Mustafa Alkan’ın sorularını yanıtlayacak.

İktidarla muhalefetin karşı karşıya geleceği ve ülkenin temel sorunlarının tartışılacağı program, 9 Nisan salı akşamı saat 20.30’dan itibaren Genç TV ekranlarından canlı yayınlanacak.
Büyük ilgi görmesi beklenen Er Meydanı, ayrıca Facebook’tan da canlı olarak izlenebilecek.

Benzer yazılar

1 Yorum

  1. Lütfi Özter

    Sosyal sigortalı yetim kız çocuklarına Sosla Sigortalı emekçilerin primlerinden ödendiği için Devlete hiçbir yük getirmeyen yetim yardımını oybirliği ile gasp etmeyi başaran bir zihniyet, KKTC’yi yüceltmek ve yaşatmak yeminleri ile halka hizmet sözkonusu olunca niye oybirliği sağlayamadıklarını sorar mısınız? Bahsettiğim hak gaspı 11/2019 Sayılı Sosyal Sigortalar Değişiklik Yasası’nın 24. Maddesinde yapılan değişiklikle oybirliği ile onaylanmış, Cumhurbaşkanı’nın onayı ile 8 Mart 2019 tarihinde resmi gazetede yayınlanmış, hiçbir sendika, hiçbir basın organı bu hak gaspına yer vermemiştir. dahası Meclise kadın haklarını geliştirmek vaatleriye seçilen kadın milletvekillerimizin tümü yetim kız çocuklarına yapılan yetimlik yardımın kesilmesine oy vererek seçim vaatlerini unutmuşlardır. Kadın hakları, kadına saygı, yetim kızların desteklenip korunması böyle mi gerçekleşir?. halka hizmet yetimlerin üç kuruşunu gasp ederek mi sağlanır?..İnsanlık ve sosyal adalet, anayasal sosyal hukuk devleti bu olabilir mi? Saygılarımla

    Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir